Apie mus

Jūsų sėkmė yra mūsų laimėjimas – rinkitės “Marketingo pagalbos” marketingo (rinkodaros) paslaugas!

Esate įmonės vadovas ar atsakingas asmuo ir vietoje to, kad valdytumėte savo įmonę papildomai rūpinatės jos reklama arba rinkodara nes etatiniam marketingo vadybininkui paprasčiausiai nėra lėšų? Arba nesate paruošę savo marketingo ir pardavimo skatinimo plano 2012 metams ir reikia skirti nemažai laiko prie pajamų ir išlaidų plano? “Marketingo pagalbos” paslaugos yra tam, kad jums padėtume! Darbais, o ne žodžiais.

Visų pirma paklauskite savęs ar jūsų įmonė yra Google paieškos sistemų pirmame puslapyje arba Facebook socialiniame tinkle? Kiek kartų esate savęs klausę kaip norėtumėte įgyvendinti vienokį ar kitokį reklamos ar marketingo veiksmą, bet dažniausiai pritrūksta arba laiko arba valios tai padaryti. Arba sužinojus kiek kainuoja vienokia arba kitokia reklama paprasčiausiai nusvyra rankos. Norite sutaupyti laiko ir pinigų , tačiau puikiai suprantate, kad vienetiniai veiksmai neatneš jūsų verslui naudos. Siekiate, kad visi darbai būtų atlikti paprastai ir norite, kad jūsų rinkodara būtu integruota. Agentūrų paslaugos yra per brangios, o prižiūrėti visą komandą laisvai samdomų specialistų nėra nei laiko nei noro.

Galbūt jūs mėgaujatės puikiai sukurta reklama ir gerai išreklamuotais prekiniais ženklais ir teikiate pirmenybę profesionalioms interneto svetainėms. Trokštate skirti daugiau laiko savo įmonės, parduotuvės, kavinės, baro ar prekės ženklo marketingui, bet tam paprasčiausiai neturite laiko?!

Gal jūs nemėgstate reklamos. Ji per garsi arba nuobodi arba tokia nepastebima, kad atrodo kaip desperatiškas veiksmas. Atrodo, kad ji yra nepastebima ir neveikia nei jūsų nei jums artimų žmonių.

Jums reikia daugiau. Trokštate, kad būtų ryšys tarp tyrimų, strategijos, planavimo ir kūrybinio įgyvendinimo. Siekiate didesnės atskaitomybės ir kritinio veiksmų įvertinimo. Jums rūpi jūsų įmonės, parduotuvės ar restorano žmonės. Jums rūpi jūsų klientai, partneriai ir tiekėjai.

Marketingo pagalbos žmonės nori ir yra pasiruošę jums padėti!