Atsiliepimai

 • Mums patiko dirbti su "Marketingo pagalba". Patikėjom komunikaciją su socialiniais tinklais, nusistatėme tikslą ir rezultatas buvo pasiektas. Ar rekomenduojam? Taip!
  Vytis Medelis
  OPPA NT agentūra
  Pardavimų vadovas
 • Nuoširdi padėka Giedriui Budriui už aiškiai išsakytas pastabas kuriant marketingo planą. Viskas paprastai ir aiškiai. Todėl į turimus klausimus buvo atsakyta labai paprastai, aiškiai ir informatyviai. Net ir ežiukas rūke gali rasti kelią į siekiamą tikslą. Todėl tikrai galiu sąžiningai rekomenduoti.

  Egidijus Galkus
  Projektų vadovas
 • Norėtume labai padėkoti Giedriui už suteiktą socialinės komunikacijos konsultaciją. Ši konsultacija buvo iš tiesų naudinga ir padėjo mums atrasti bei užtvirtinti „Megrame Langai“ komunikacijos kryptingumą socialiniuose tinkluose. Naudingi ir ypač kūrybingi pasiūlymai bei profesionalios įžvalgos – visa tai ir ne tik gali suteikti Marketingo Pagalba.

  Dalia Kalibataitė
  Marketingo vadovė
  Megrame langai UAB
 • Nuoširdus AČIŪ už operatyvumą ir konkrečias mintis. Giedrius darbus atlieka pagal planą ir pateikia konkrečius paskaičiavimus. Čia galima kreiptis visada, kai reikia įvairių reklaminių pasiūlymų. Dabar įmonėms siūloma daug įvairiausių reklamos formų. Reikia būti dideliu žinovu, kad galėtumei tai išsirinkti. Giedrius visada padės apsispręsti, pateiks paskaičiavimus. O jeigu negalės pats, tai būtinai pateiks kontaktus tų žmonių, kurie galės padėti. Nuoširdus Ačiū už pagalbą

  Zita Gudauskienė
  Direktorė
  Aurum grožio namai
 • Nusprendus pasinaudoti nemokamos konsultacijos paslauga, mes likome patenkinti. Po susitikimo ir pokalbio su "Marketingo pagalbos" vadovu Giedriumi Budriu, pasisėmėme tikrai praktiškų idėjų bei efektyvių patarimų, kuriuos pritaikyti mūsu versle yra tikrai nesunku. Su malonumu pranešame, kad visi, kurie kreipsis i "Marketingo pagalbos" žmones, neprašaus pro šalį, gaus efektyvią konsultaciją bei pagalbą, o ji šiais laikais verslo pasaulyje yra būtina siekiant buti originaliam, išsiskirti iš kitų ir pritraukti naujų klientų.
  Oksana Skleriūtė
  Marketingo vadovė
  DSM Deimantų muziejus
 • Tik noriu pasidžiaugti, kad Giedriaus Budrio vestų mokymų turinys ir pati prezentacija buvo paruošta nepriekaištingai. Vertingi patarimai, gyvenimiški pavyzdžiai ir praktinės užduotys privertė kitaip pažvelgti į pagrindinę vertybę – laiką. Tikrai rekomenduoju visiems, kuriems yra svarbu sudėlioti savo profesinius bei asmeninius prioritetus.
  Eglė Jaugienė
  Direktorė
  Baltic Travel Group
 • Labai dažnai marketingo kaip ir ryšių su visuomene paslaugos vertinamos “patiko”/“nepatiko” principu. Su Giedrium malonu bendradarbiauti visų pirma dėl to, kad sutampa požiūris į darbą, orientuojantis ne į gražių “power point’ų” rengimą, o į rezultatą - t.y. skaičiais pagrįstą naudą klientui. Mus sieja profesionalus ir nuoširdus dėmesys kiekvienai net ir menkiausiai verslo detalei. Tai padeda pasiūlyti efektyviausius ir naudingiausius komunikacijos sprendimus, o klientui - atrasti silpniausias ir stipriausias savo įmonės vietas. Gebėjimas duoti daugiau nei klientas tikisi - tai vienas iš “Marketingo pagalbos” komandos išskirtumų, kurio ir linkime jam neprarasti!
  Lina Venskaitytė
  Ryšių su visuomene agentūra NOVA MEDIA
  vyk. partnerė
 • Pradėjome bendradarbiauti su Giedriumi iš „Marketingo pagalbos“ su tikslu paskatinti pardavimus „Google Adwords“ pagalba ir mūsų lūkesčiai pasitvirtino. Jo profesionalumas ir dėmesys mūsų įmonės poreikiams mus maloniai nustebino ir leido gauti puikius rezultatus. „Adwords“ pagalba sulaukėme daug naujų klientų skambučių ir apsilankymų mūsų interneto svetainėje. O jo rekomenduotos „Google Analytics“ programos pagalba tiksliai žinome „Glasspro Solar“ interneto svetainės lankytojų skaičių, filtruodami duomenis matome iš kokios svetainės jie atėjo, kiek jų apsilanko pirmą kartą, o kiek ne. Tikrai galime ir norime rekomenduot Giedrių Budrį bei „Marketingo pagalbą“ visiems klientams bei partneriams. Jie tikrai žino ką daro ir daro tai labai gerai.
  Nerijus Leskauskas
  Direktorius
  Glasspro solar UAB
 • Giedrius Budrys, "Marketingo pagalbos" vadovas, 2011 m. vasario mėn. 4 d. teikė fotografo paslaugas Turizmo departamento rengtame, UAB "Kompetencijų vystymo centras" organizuotame "Speciali verslo misija" renginyje, skirtame Prancūzijos turizmo atstovams. Paslaugos buvo suteiktos profesionaliai ir savalaikiai. Užsakovai liko patenkinti galutiniu rezultatu - nuotraukų kokybe ir įvairove. Rekomenduojame Giedrių Budrį kaip profesionalų ir atsakingą renginių fotografą, gebantį savo fotografijose atskleisti renginio nuotaiką ir užfiksuoti svarbiausias akimirkas.
  Diana Jucevičienė
  Direktorė
  Kompetencijų vystymo centras UAB
 • „Marketingo pagalba“ vadovas Giedrius Budrys VšĮ Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre vedė seminarą "Ar gali būti interneto marketingas nemokamas? Interneto marketingo kryptys 2012 m." Molėtų krašto verslininkams, nevyriausybinių organizacijų atstovams, biudžetinių įstaigų darbuotojams. Seminaro metu dalyviams buvo įrodyta, jog menkas įstaigos biudžetas nėra kliūtis kokybiškam savęs pristatymui. Rekomenduojame pasinaudoti lektoriaus G.Budrio patirtimi, kaip mažai investuojant būti labai gerai žinomu.
  Daiva Kulienė
  Direktorė
  VšĮ Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras