Margučiai rinkodaroje

Marketingo idėjos Šv. Velykoms arba margučiai rinkodaroje

Posted on by Marketingo Pagalba | No Comments
Jokių lojalumo kortelių didžiuosiuose miestuose neturi tik 1 proc. gyventojų
Renkame Metų prekės ženklą 2012

Teikiant marketingo paslaugas mažmeninės prekybos įmonėms, visuomet susiduriame su sezoniškumu pardavimų skatinimo akcijose ir reklamoje. Šv. Velykos yra viena iš tų džiaugsmingų švenčių, kuri suteikia džiugesio visiems, nes ji simbolizuoja žiemos palydėtuvės ir tikrojo pavasario pradžią. Anot „Marketingo pagalbos“ vadovo Giedriaus Budrio, gamintojų, prekybininkų ir marketingo/rinkodaros profesionalų pastangos turėtų būti sutelktos į asortimento atnaujinimą ir pasiūlymų šviežumą.

Margučiai rinkodaroje

Pristatykite naujus gaminius arba prekes

Žmonėms Šv. Velykos yra tarsi nauja pradžia ir pasisveikinimas su tikruoju pavasariu. Vaikai laukia margučių, o suaugusieji tikisi gyventi bent septynis-aštuonis mėnesius be sniego. Gamintojai turėtų pasinaudoti šiuo laikotarpiu įvedant/pristatant naujus gaminius arba prekes, o mažmenininkai arba prekybininkai turi galimybę pristatyti juos interneto, laikraščių ar radijo reklamos pagalba. Reklamuodami naujienas minėtuose media kanaluose, nepamirškite jas tinkamai pristatyti savo interneto svetainėse bei nemokamuose interneto skelbimų portaluose, bloguose ir forumuose.

Tie prekybininkai/mažmenininkai, kurie neturi jokių naujienų pavasario sezonui, gali pasinaudoti Šv. Velykomis perstatydami/atnaujindami savo parduotuvių prekybinius plotus ir lentynas. Pateikite naują kainodarą bei specialius pasiūlymus, skelbkite šviežias reklamines ir pardavimų skatinimo akcijas, susijusias su velykine rinkodaros/marketingo/reklamos kampanija, nes tokiu būdu parodysite savo pavasarinį atsinaujinimą savo rinkodaroje/marketinge.

Velykiniai margučiai rinkodaroje ir pardavimų skatinime

Vienas iš dažniausiai naudojamų (ir jau tiesą sakant atsibodusių), tačiau vis dar labai veiksmingų velykinių rinkodaros priemonių yra žaidimai su velykiniais margučiais. Pavyzdžiui, išsiųskite atvirukus/skrajutes kiekvienam savo klientui informuodami, kad kiekvienas atėjęs į parduotuvę su atviruku/skrajute gaus Velykinio margučio formos kortelę. Kortelėje bus pristatytas ypatingas kainos arba nuolaidos pasiūlymas, kuris galios tik jūsų parduotuvėje. Svarbiausia, kad pirkėjai ateitų į jūsų parduotuvę ir džiaugtųsi galėdami gauti papildomą vertę už savo išleistus pinigus.

„Marketingo pagalbos“ specialistai turi dar vieną pasiūlymą su velykiniais margučiais – surenkite velykinio margučio žaidimą paslėpdami/išslapstydami reklaminius margučius savo parduotuvėje. Juose galėtų būti įrašas/informacija apie nedidelę dovanėlę su tėvais kartu atėjusiam vaikui (pvz. saldainis, žaisliukas ar pan.) ir nuolaidos kuponas tėvams. Svarbu, kad prekyboje turėtumėte daug su pavasariu susijusių prekių. Ir padarykite taip, kad Velykinis pasiūlymas būtu išskirtinis.

Paruošė Giedrius Budrys

“Marketingo pagalba”

E-paštas info@marketingopagalba.lt

http://www.marketingopagalba.lt

Comments (0)

Leave a Reply