Fotografija

Fotografas jūsų renginiui

Į mūsų marketingo paslaugas taip pat yra įtrauktas ir renginių fotografavimas. Renginiai yra kiekvienos įmonės gyvenimo dalis ir yra dalis bendrovės verslo kultūros. Nesvarbu, kokia proga renginys yra organizuojamas – Kalėdinis, Naujųjų metų, verslo ar kolektyvo/komandos formavimo, tačiau jis visada įeis į tos įmonės istoriją.

Kiekvienoje šventėje ar renginyje yra fotografuojama ir dažniausiai tai daro patys įmonių darbuotojai. Tačiau jų fotografavimas ne visada galės perteikti džiaugsmingą arba iškilmingą Kalėdinę atmosferą bei nuotaiką. Todėl geriau yra patikėti tokius darbus profesionaliam fotografui, kuris užfiksuos gražiausias įmonių renginių ar švenčių akimirkas, “pagaus” ypatingas detales, ir parodys savo nuotraukose tą atmosferą, kuri tuo metu karaliavo renginyje.

Įmonės Kalėdiniai renginiai bei šventės suvienija komandą, padaro ją draugiškesne, linksma, padeda puoselėti kolegų pareigos ir atsakomybės jausmus. Įmonės verslo renginių, švenčių, pristatymų, konferencijų, parodų ar seminarų fotografijos parodo tai, kaip jūsų įmonė veikia. Nuotraukos savotiškai kalba apie įmonės istoriją, veiklą, planus, galimybes, tikslus ir uždavinius.

Šiuo metu, įmonių renginių ir švenčių fotografija yra aktuali ir populiari, kaip ir vestuvių fotografija. Nėra būtinybės fotografuoti tik dideles arba labai įsimintinas šventes ar renginius – galima užfiksuoti eilinę jūsų įmonės darbo dieną, bendrą poilsio savaitgalį ar komandos formavimo renginuką.

Dėl fotografavimo prašome kreiptis žemiau nurodytais telefonu arba e-paštu
tel. nr. +370 686 53389
e-paštas info@marketingopagalba.lt