Specialistų patarimai kaip planuoti socialines rinkodaros kampanijas internete

Posted on by Marketingo Pagalba | No Comments
"Maxima LT" pakeitė ryšių su visuomene agentūrą
Įžūli "McDonald's" rinkodara krauna pelną kompanijai

Ieškai patarimų, kaip pagerinti savo interneto kampanijas? Nori, kad verslas klestėtų? Aštuoni JAV socialinių medijų profesionalai sutiko pasidalinti savo patarimais, kaip planuoti kampanijas. Žemiau pateikiame visą sąrašą, kaip savo verslą pakelti į aukštesnį lygį.

1. Parodyk klientams tikrąjį save.Naudokis „Facebook“ ir parodyk visiems savo esamiems ir būsimiems klientams tikrąjį save. Žinoma, pasakysi, kad jau tą darai: kartais pasidalini patarimais verslui. Arba nuoroda į paskutinį savo tinklaraščio įrašą.
2. Pasirink vieną dalyką ir jį atlik be priekaištų. Smulkusis verslas dažnai turi susidėlioti prioritetus paskirstant esamus išteklius, kad gautų maksimalią naudą. Socialinių medijų (reklamos internete) srityje labai lengva pasiklysti ir dažnai atrodo, kad tau reikalinga didžioji dauguma socialinių tinklų (arba net visi). Dar sunkiau yra valdyti tiek daug sklaidos kanalų.

Pasirinkus penkis ar daugiau socialinių tinklų ir išdalinus jiems savo esamus išteklius negausi norimos naudos, nes nebus maksimaliai išnaudotos galimybės. Priežastis yra ta, kad neužtenka išteklių ir kiekvienam dalykui yra skiriama mažiau negu 50 proc. pastangų. Aš rekomenduoju išsiaiškinti, kuriame socialiniame tinkle dalyvauja didžiausia dalis tavo tikslinės auditorijos, pasinaudojant tam skirtais įrankiais.

3. Savo „Facebook“ puslapį paversk kontaktų gavimo mašina.Vienas iš privalomų dalykų siekiant, kad verslas klestėtų, yra lojalių klientų sąrašas. Sudaryti klientų vardų ir el. pašto adresų sąrašą yra tiesiog būtina kiekvienam verslininkui. Turint tokį sąrašą yra daug paprasčiau reguliariai komunikuoti su potencialiu klientu. Kai kurie verslo atstovai tvirtina, kad jei neturi tokio sąrašo, tu neturi ir verslo.
4. Investuok į gerą dizainą. Jei tavo verslas yra nišinis, pasirūpink išskirtiniu dizainu. Nesvarbu, ar tai būtų „Twitter“ profilis, ar interneto puslapis.
5. Naudok vaizdo įrašus.Šiuo metu karščiausias ir efektyviausias socialinių medijų sklaidos kanalas, žinoma, yra vaizdo įrašai. Visi indeksavimo pakeitimai, kuriuos pastaruoju metu vykdė „Google“ bei kitos paieškos sistemos, leidžia greičiau atsidurti paieškos rezultatų viršuje naudojant vien vaizdo įrašus.
6. Išmok vaizdinės rinkodaros gudrybių. Mano patarimas smulkiems verslininkams būtų toks – išmokite įvairių vaizdo marketingo gudrybių. Patys įsitikinsite, kad tinkamai pažymėtas, pavadintas ir paskelbtas turinys padidins įmonės pastebimumą tarp paieškos rezultatų.
7. Domėkis savo esamais ir būsimais klientais.Sukurk priminimus savo svarbiausiems klientams, prenumeruok jų tinklaraščių naujienas, sukurk „Twitter“ sąrašą.Stebėdamas savo potencialius klientus daug greičiau ir paprasčiau galėsi sužinoti, ko jie nori ir apie ką galvoja, o tai padės daug lengviau ir greičiau sukurti naujus ryšius tarp tavosios įmonės ir klientų. Sekantis žingsnis būtų domėjimasis tavaisiais verslo partneriais.
8. Išduok savąsias verslo virtuvės paslaptis. Kitaip sakant – pradėk rašyti apie tas industrijos paslaptis, apie kurias paprastai tavo konkurentai tyli. Tai gali būti tavo privalumas. Kurdamas tokį turinį, kurio niekas kitas nepublikuoja, būsi greičiau pastebėtas klientų ir jie noriai dalinsis tavo pateikta informacija. Tavo turinys greičiau pasirodys „Google“ paieškoje ir bus aktyviau platinamas „Twitter“ bei „Facebook“ portaluose.
Čia pateikta tik straipsnio santrauka. Daugiau informacijos rasite 15 min. interneto svetainėje http://www.15min.lt arba http://www.genialireklama.lt .

Comments (0)

Leave a Reply